Про бугі-вугі

Бугі-вугі – це парний соціальний танець. У ньому є великий простір для імпровізації, тому танцювати його весело і цікаво. Люди, які бачать, як танцюють бугі-вугі під швидку музику, часто з захопленням говорять про те, як же швидко танцюристи примудряються рухати ногами.

Бугі-вугі – це танець, який зародився в Європі в середині ХХ століття. Термін “бугі-вугі”, що виник в сорокових роках, характеризує фортепіанний стиль в джазі, поява якого датується початком двадцятих років. Найхарактернішою рисою цього стилю є вживання басових істінатних фигураций, які лежать в основі ритмічних і гармонійних пасажів. Вони іноді короткі, але завжди підкреслено ритмічні.

Стиль “бугі-вугі” прийшов з півдня Сполучених Штатів Америки в Чикаго, де став популярним завдяки такому виконавцю, як Джиммі Янсі. Бугі-вугі не залишив байдужою європейську молодь і перетворився в один з найулюбленіших танців тих часів. Зараз цей танець популярний навіть більше, ніж будь-коли, і багато хто хоче навчитися танцювати, як знамениті стиляги.

Поступово танець розділився на (клубний, більш простий) і акробатичний, що виконують переважно на конкурсах і фестивалях. Але в цілому, для більшості танцюристів бугі-вугі залишається соціальним танцем, де головне – це саме вечірки, на яких кожен може танцювати будь з ким.

Дійсно, для бугі-вугі характерна дуже активна робота ніг в цілому і стоп зокрема. При цьому так само, як і парні соціальні танці, бугі-вугі побудований на взаємодії партнерів.

Емоції, драйв, натхення - це акробатичний рок-н-рол!