ФЕДЕРАЦІЯ АКРОБАТИЧНОГО РОК-Н-РОЛУ УКРАЇНИ

Федерація акробатичного рок-н-ролу України (ФАРРУ) веде свою діяльність по розвитку та популяризації акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед населення України з 1991 року. З 1991 року також є єдиною організацією з України, що є членом Всесвітньої Конфедерації Рок-н-Ролу (ВРРК/WRRC).

Щорічно Федерацією акробатичного рок-н-ролу України проводяться офіційні спортивні заходи: Кубки та Чемпіонати України з акробатичного рок-н-ролу, всеукраїнські змагання, відкриті чемпіонати та Кубки областей, навчально-тренувальні збори.

За час існування, ФАРРУ неодноразово проводила міжнародні змагання з акробатичного рок-н-ролу, делегувала суддів на змагання сусідніх держав, постійно приймала участь у конференціях стосовно розвитку рок-н-ролу в світі. 

ФАРРУ плідно співпрацює з міськими та обласними організаціями в сфері спорту та культури постійно підвищуючи матеріально-технічну та інформаційну бази.

Суддівський корпус ФАРРУ постійно оновлює та випускає нові методичні матеріали, статті, проводить дослідження та аналізує тенденції розвитку акробатичного рок-н-ролу в світі.

За роки існування Федерації, її спортсмени неодноразово ставали призерами та переможцями Чемпіонатів Світу, Європи, Кубків Світу з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі.

 Не зважаючи на складну політично-економічну ситуацію в країні спортсмени, тренери, судді ФАРРУ приймають участь у міжнародних заходах, змаганнях та семінарах, гідно виступаючи та укріплюючи спортивний авторитет України на міжнародній арені.  

 

©2018 ufarr.com.ua
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЯ АКРОБАТИЧНОГО РОК-Н-РОЛУ УКРАЇНИ (ВГО «ФАРРУ»)

Search