ФЕДЕРАЦІЯ АКРОБАТИЧНОГО РОК-Н-РОЛУ УКРАЇНИ

Акробатичний рок-н-рол – історія

Танцювальний рок-н-рол з'явився в середині 50-х р XX в. і був імпровізованим танцем. Він отримав широку популярність на хвилі популярності стилю музики і появи в кіно Елвіса Преслі, Білла Хейлі і інших піонерів рок-н-ролу.

Офіційним днем ​​народження танцювального рок-н-ролу прийнято вважати 12 квітня 1954 року - день, коли на екрани США вийшов фільм за участю Білла Хейлі з його знаменитою піснею «Рок навколо годинника» ( «Rock around the clock»). Під звуки цієї мелодії глядачі вперше побачили парне виконання запального танцю. Рок-н-рол, слідом за кіногероями, почали танцювати спочатку в Америці, а за тим і в Європі. З 60-х років стали проводитися різні самостійні конкурси виконавців танцювального рок-н-ролу. За іншими даними Вікіпедії 12 квітня 1954 року пісні Білла Хейлі «Rock Around the Clock» і «Shake, Rattle and Roll», які "зіграли вирішальну роль в масової популярності рок-н-ролу, до того колишнього лише музичним експериментом, відомим слухачам місцевих радіостанцій ", були ще тільки вперше записані.

На початку 70-х років відбулася подія, що докорінно змінило всю подальшу історію розвитку танцювального рок-н-ролу. Швейцарський хореограф Рене Сагарра об'єднав специфічні рок-н-рольні танцювальні рухи в єдиний закінчений орнамент і, тим самим, прописав абетку сучасного рок-н-ролу. Цей оновлений варіант був узятий на озброєння німецької асоціацією вчителів танців, і з тих пір рок-н-рол став вже не просто дискотечною танцем, а найкрасивішим і найскладнішим видом спорту.

У 1974 році чотири країни - Італія, Франція, Німеччина та Швейцарія - заснували Європейську рок-н-рольну асоціацію (ERRA). Через деякий час до неї приєдналися Австрія, Голландія, Данія і Швеція, а ще через два роки - Канада, і Європейська асоціація перетворилася вже до Світової організації (WRRA).

Однак паралельно існувала ще одна міжнародна рок-н-рольна організація - Всесвітня федерація джазового танцю (FMDJ). У 1984 році ці дві організації об'єдналися, утворивши сучасну Всесвітню рок-н-рольну конфедерацію (WRRC) - єдину на сьогоднішній день організацію, яка об'єднує спортсменів акробатичного рок-н-ролу з усього світу.

В даний час в WRRC входять понад 35 країн, в числі яких є і Україна.

 

©2018 ufarr.com.ua
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФЕДЕРАЦІЯ АКРОБАТИЧНОГО РОК-Н-РОЛУ УКРАЇНИ (ВГО «ФАРРУ»)

Search