Рок-н-ролл – Спорт для всіх
23 Вер 2021

Тренерський склад федерації акробатичного рок-н-ролу України прийняв участь в першому етапі нового проекту Всесвітньої конфедерації рок-н-ролу за підтримки Європейської спортивної комісії – “Rock’n’Roll Sport for All”. Перший з’їзд тренерів з різних країн відбувся в м. Пеховіце (Польща) в серпні 2021 р.

Проект “Rock’n’Roll Sport for All” покликаний надати тренерам з акробатичного рок-н-ролу можливість підвищити свою кваліфікацію і компетенцію, а також набути нових навичок через мобільне навчання, обмін досвідом з професіоналами з різних країнах. В рамках проекту буде написана міжнародна освітня програма для спортивних класів з акробатичного рок-н-ролу.

Проект покликаний відкрити шлях розвитку в акробатичному рок-н-ролі для тренерів в кожній європейській країні. В першу чергу співпраця з впровадження проекту буде проводитися на рівні національних федерацій, а потім і в міністерствах, відповідальних за впровадження програми в початкових школах.

Підсумковим ефектом проекту стане створення програми навчання, промоційного фільму “Рок-н-рол Спорт для всіх” і, як наслідок, створення спортивних класів по всій Європі. В європейських школах почнуть працювати тренери спортивних класів відповідно до нової освітньої програмою.

Запланований заход з обміну тренерів пройде також і в Україні (жовтень 2021), а заключний останній обмін відбудеться в Словаччині у 2022 р. Проект розрахований на 18 місяців.

Розроблена освітня програма спортивних класів буде спрямована на всебічний розвиток дитини і використання спорту як інструменту для розвитку кращих людських якостей.

Посилання на оригінальну статтю ВРРК

Rock’n’Roll Sport for All

НОВИНИ

21-10-2021
Пряма трансляція з чемпіонату світу

23-24/10/2021 у м. Харків відбудеться найголовніша подія року з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі. Усіх Харків’ян та гостей міста запроуємо на

23-09-2021
Рок-н-ролл – Спорт для всіх

Міжнародна програма спортивних класів Всесвітньої конфедерації рок-н-ролу за підтримки Європейської спортивної комісії

08-06-2021
Кубок України та Всеукраїнські змагання вперше у Запоріжжі

2.06.2021М. ЗапоріжжяПалац Спорту “Юність” (вул. Перемоги, 66) Більші ніж 500 спортсменів з 11 міст України братимуть участь у Кубку України

14-05-2021
Посилання на онлайн трансляцію змагань

ІІ етап чемпіонату України у м. Павлоград 15.05.2021

Емоції, драйв, натхення - це акробатичний рок-н-рол!