Всеукраїнська громадська організація «Федерація акробатичного рок-н-ролу України» співпрацює з Міністерством молоді та спорту України з 1991 року та має статус національної (dsmsu.gov.ua).

Всеукраїнська громадська організація «Федерація акробатичного рок-н-ролу України» розпочала свою історію у 1991 році, та на сьогоднішній день є єдиною організацією, що входить до Всесвітньої Конфедерації Рок-н-Ролу (ВРРК/WRRC).

Мета ФАРРУ — розвиток та популяризація акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед українців.
Щороку ВГО «ФАРРУ» проводить низку офіційних спортивних заходів та змагань: Кубки та чемпіонати України з акробатичного рок-н-ролу, всеукраїнські змагання, відкриті чемпіонати та Кубки областей, навчально-тренувальні збори тощо.

Ми постійно проводимо міжнародні змагання з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі, делегуємо членів ФАРРУ у якості суддів на змагання до сусідніх країн, а також — приймаємо участь у тематичних конференціях щодо розвитку рок-н-ролу в світі.

Федерація плідно співпрацює з міськими та обласними органами державної влади, організаціями у сфері спорту та культури, постійно підвищуючи матеріально-технічну та інформаційну бази.

Федерація плідно співпрацює з ЗОШ, ДЮСШ, вищими закладами освіту, спільно випускають нові методичні матеріали, статті, проводять дослідження, різноматнітні тестування та аналізує проблематику, сучасні тенденції розвитку акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі в Україні та світі.

Суддівський корпус ФАРРУ постійно оновлює та випускає нові методичні матеріали, статті, проводить дослідження та аналізує тенденції розвитку акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі в Україні та світі.

Тренерський корпус ФАРРУ регулярно проходить курси підвищення кваліфікації у профільних ВУЗах країни, приймає участь у науково-практичних конференціях.

Спортсмени Федерації на протязі 30 років неодноразово ставали призерами та переможцями чемпіонатів Європи та світу, Кубків Світу та Європи, інших офіційних міжнародних змагань з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі.

Не зважаючи на складну політично-економічну ситуацію в країні, спортсмени, тренери, судді ФАРРУ приймають участь у міжнародних заходах, змаганнях та семінарах, гідно виступаючи та укріплюючи спортивний авторитет України на міжнародній арені.

Емоції, драйв, натхення - це акробатичний рок-н-рол!