Рок-н-рол

Акробатичний рок-н-рол

Це змагальний вид рок-н-ролу. Партнери виконують складні підтримки та обертання. Ци видом спортивних танців займаються ті, хто прагне реалізувати свої амбіції у рамках офіційних змагань та турнірів.

Цей вид танцю розвинувся в 70-х в Європі, і з того часу дуже популярний серед молоді по всьому світу. Щоб зрозуміти, що таке саме акробатичний рок-н-рол, уявіть, ніби до класичного виду цього танцю додали трюки зі спортивної гімнастики та навіть циркового мистецтва. Це постановочна хореографія, що доповнена складною акробатикою в дуже швидкому ритмі.

При проведенні змагань судді уважно стежать за якісним виконанням трюків. Дітям забороняється використовувати акробатику, а юніори можуть використовувати лише деякі елементи. Почати роботу в парі можна тільки після навчання азам акробатики.

Цей вид рок-н-ролу вкрай експресивний і поєднує в собі танцювальні зв’язки з акробатичними трюками і хореографічними елементами під музику з чітким яскраво-вираженим ритмом. Неймовірні за видовищністю номера разом з запальним темпом і складною хореографією роблять цей танець по-справжньому захоплюючим. Композиція складається з характерних специфічних рухів ногами і акробатичних або напів-акробатичних трюків.

Види програм в акробатичному рок-н-ролі поділяються на кілька класів, а акробатичні елементи (сальто, перельоти, підтримки) суворо встановлені федерацією відповідно до складності та класом виступу і є прикрасою композиції, виразом емоційних піків, кульмінацій.

Турніри проводяться серед танцювальних пар, яка складається з партнерки і партнера, але це не тільки парний танець, в ньому можливі і групові змагання – формейшен, в якому беруть участь від 8 до 16 осіб.

Акробатичний рок-н-рол – це красивий і складний спорт, що не може не залишити відбитку на характері, зовнішньому вигляді і здоров’ї. Це змагальний напрямок, в якому можна висловити всі свої амбіції та показати танцювальні можливості.

Емоції, драйв, натхення - це акробатичний рок-н-рол!